Przejdź do komentarzy

 

RACHUNKI

Konta w Banku Spółdzielczym w Dzierżoniowie są idealnie dopasowane do oczekiwań naszych Klientów! Pomagając Klientowi przy wyborze rachunku nasi Doradcy zwracają szczególną uwagę na jego potrzeby, tak by każde konto było prostym i praktycznym pakietem korzyści. Nasze konta pozwalają Klientom łatwo i wygodnie zarządzać pieniędzmi, korzystać z nowoczesnych rozwiązań jak również pomnażać posiadane środki.

PAKIET ROLNIK

Pakiet Rolnik to specjalne konto firmowe przeznaczone dla wszystkich klientów prowadzących działalność rolniczą zainteresowanych kompleksową i profesjonalną obsługą finansów swojego gospodarstwa. To konto umożliwi bezpieczne i wygodne przeprowadzanie codziennych rozliczeń oraz dostęp do innych produktów i usług ułatwiających prowadzenie gospodarstwa rolnego.

KONTA WALUTOWE

Rachunek walutowy służy gromadzeniu i dysponowaniu środkami w walutach wymienialnych m.in. w EUR, USD i GBP. Umożliwia szybkie przeprowadzanie transakcji z kontrahentami w kraju i za granicą.

 

LOKATY

Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie oferuje możliwość atrakcyjnego lokowania wolnych środków finansowych.Lokaty dedykowane są dla każdego, kto ceni sobie zarówno bezpieczeństwo, wygodę jak i pewność osiąganych zysków.  W ofercie Banku znajdują się lokaty terminowe 1,3,6 i 12 miesięczne. Dla kwot powyżej 100.000zł istnieje możliwość negocjowania indywidualnego oprocentowania. Depozyty w naszym Banku są bezpieczne, bo gwarantowane Bankowym Funduszem Gwarancyjnym!

LOKATY TERMINOWE

Lokaty terminowe przeznaczone są dla klientów ceniących możliwość lokowania nadwyżek finansowych. Oferowane są na dowolne terminy oraz kwoty i są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. 


 

KREDYTY

Bank w bieżącej pracy z Klientem realizuje zasadę partnerstwa opartego na zaufaniu, lojalności i wiarygodności. Umiejscowienie centrum decyzyjnego w Dzierżoniowie gwarantuje Klientom Banku szybkość w podejmowaniu decyzji kredytowych i innych, możliwość porozmawiania z osobami podejmującymi decyzje w istotnych dla Klientów sprawach. Prosta i czytelna oferta kredytowa uzupełniona profesjonalną obsługą pomocnych i życzliwych Doradców pozwoli bezpiecznie rozwijać Państwa firmę.

LIMIT KREDYTOWY

wygodny kredyt w formie limitu zadłużenia w rachunku, ułatwiający regulowanie bieżących wydatków związanych z prowadzeniem działalności rolniczej 

KREDYT OBROTOWY GOSPODARSKI

przeznaczony na finansowanie potrzeb związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego bez konieczności dokumentowania wydatków 

KREDYT INWESTYCYJNY FARMER

przeznaczony na sfinansowanie zakupu ziemi, maszyn, urządzeń rolniczych, nieruchomości, środków transportu

KREDYT Z DOPŁATAMI ARiMR DO OPROCENTOWANIA

to prosty sposób sfinansowania na preferencyjnych warunkach inwestycji lub wznowienia produkcji i likwidacji skutków klęsk żywiołowych w gospodarstwie rolnym 

KREDYT PREFERENCYJNY KLĘSKOWY 

przeznaczonych na wznowienie produkcji w gospodarstwach rolnych lub działach specjalnych produkcji rolnej w których wystąpiły szkody spowodowane przez suszę, grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi lub lawinę

KREDYT NAWOZOWY

kredyt obrotowy przeznaczony na dowolny cel związany z bieżącą działalnością gospodarstwa rolnego bez konieczności dokumentowania wydatków 

KARTY

Karty płatnicze w Banku Spółdzielczym w Dzierżoniowie przeznaczone są dla Klientów ceniących niezależność finansową, bezpieczeństwo i wygodę.
Umożliwiają m.in.:
- stały dostęp do pieniędzy przez 24 godziny na dobę zarówno w kraju jak i za granicą,
- sprawdzanie salda we wszystkich bankomatach w Polsce,
- bezpłatne wypłaty pieniędzy w dowolnym momencie w sieci ponad 4000 bankomatów SGB i BPS,
- bezpłatne transakcje bezgotówkowe
- zupełną kontrolę i bezpieczeństwo realizowanych transakcji zarówno gotówkowych jak bezgotówkowych,
- maksymalne bezpieczeństwo płatności w Internecie, dzięki usłudze 3D-secure,
- transakcje zbliżeniowe, z funkcja bezstykową – wybrane karty,
- wypłatę gotówki w ramach usługi Cash Back.

KARTY DO RACHUNKÓW ROLNICZYCH

To bezpieczny, wygodny i stały dostęp do gotówki w kraju i za granicą lub możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych w sklepach, punktach usługowych i przez Internet. 

KARTA KREDYTOWA

Ta karta umożliwi łatwy i szybki dostęp do pieniędzy oraz pozwoli pokryć bieżące, nieprzewidziane wydatki. Kartą kredytową można dokonywać płatności w punktach usługowo-handlowych, w Internecie jak również wypłacać gotówkę z bankomatów. Posiadacz karty oraz użytkownicy mogą dokonywać transakcji do wysokości przyznanego limitu kredytowego – każda transakcja dokonana kartą pomniejsza dostępny limit kredytowy, a każda spłata zadłużenia zwiększa dostępne w ramach przyznanego limitu środki. 

VISA BUSINESS ELECTRON

Ta międzynarodowa karta płatnicza może być wydana zarówno właścicielowi konta, jak również wskazanej przez właściciela osobie. Umożliwia dokonywanie płatności w punktach usługowo-handlowych, w Internecie jak również wypłatę gotówki z bankomatów.

VISA BUSINESS ELECTRON PAYWAVE

Ta międzynarodowa karta płatnicza może być wydana zarówno właścicielowi konta, jak również wskazanej przez właściciela osobie.  Łączy w sobie nowoczesność i funkcjonalność umożliwiając dokonywanie płatności tradycyjnych i zbliżeniowych w punktach usługowo-handlowych, w Internecie jak również wypłatę gotówki z bankomatów.

INNE USŁUGI

LEASING ŚRODKÓW TRWAŁYCH 
SGB Leasing jest specjalnie opracowanym produktem skierowanym do klientów Banków Spółdzielczych.

USŁUGA PRZEKAZÓW WESTERN UNION 

Usługa Western Union w zakresie realizacji przekazów krajowych i międzynarodowych w ramach sieci Western Union dostępna jest we wszystkich placówkach Banku Spółdzielczego.

POLECENIE WYPŁATY W OBROCIE Z ZAGRANICĄ

tani i szybki sposób na realizację płatności w rozliczeniach z zagranicznymi kontrahentami 

SEPA

dla wszystkich, którzy chcą szybko i tanio przekazać EUR za granicę. 

KARTA PALIWOWA "FLOTEX"

Karta paliwowa "FLOTEX" to produkt pozwalający zaoszczędzić na kosztach tankowania paliwa w wybranych stacjach benzynowych. Z oferty mogą skorzystać rolnicy, którzy posiadają w Banku rachunek bieżący i kartę płatniczą.

KANTOR SGB
Kantor SGB- to usługa, która umożliwia Klientom naszego Banku dokonywanie natychmiastowych transakcji wymiany walut przez Internet.

 

PROMOCJE

 Kredyt unijny SGB

Kredyt przeznaczony jest na inwestycje z udziałem funduszy pomocowych programów unijnych. Korzyści: Atrakcyjne oprocentowanie i niska prowizja , Okres kredytowania nawet do ...

 

MASZ PYTANIA?  SZUKASZ PODPOWIEDZI?  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

więcej

 


OBLICZ RATĘ SWOJEGO KREDYTU - SKORZYSTAJ Z NASZEGO KALKULATORA KREDYTOWEGO

więcej

  Centrala Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie
   tel. (74) 831-29-10  fax: 832-00-30

   Wykonanie i obsługa techniczna Saba Service      

KOD SWIFT : GBWCPLPP