Przejdź do komentarzy

 

KONTA OSOBISTE

Konta w Banku Spółdzielczym w Dzierżoniowie są idealnie dopasowane do oczekiwań naszych Klientów! Pomagając Klientowi przy wyborze rachunku nasi Doradcy zwracają szczególną uwagę na jego potrzeby, tak by każde konto było prostym i praktycznym pakietem korzyści. Nasze konta pozwalają Klientom łatwo i wygodnie zarządzać pieniędzmi, korzystać z nowoczesnych rozwiązań jak również pomnażać posiadane środki.

JUNIOR KONTO

Junior Konto to wyjątkowa propozycja dla każdego, kto ukończył 13 lat i chce spróbować niezależności  i samodzielności a przy okazji ceni sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania. Z Junior Kontem codzienność staje się łatwiejsza i bardziej interesująca, a bezpłatny dostęp do konta przez Internet umożliwi  bezpieczne i wygodne przeprowadzanie codziennych rozliczeń. 

START KONTO

Start Konto to wyjątkowa, korzystna propozycja dla każdego w wieku 18 < @ > 30 na dobry start w dorosłe życie. Start Konto to nowoczesny, funkcjonalny rachunek, który umożliwi bezpieczne i wygodne przeprowadzanie codziennych rozliczeń zarówno krajowych jak i zagranicznych za pomocą bezpłatnego dostępu do konta przez Internet oraz umożliwi dostęp do innych produktów Banku na preferencyjnych warunkach  

PODSTAWOWY RACHUNEK PŁATNICZY  

Podstawowy rachunek płatniczy to oferta skierowana do nowych Klientów nie posiadających rachunku płatniczego w żadnym innym banku. Konto służy do rozliczania podstawowych operacji bankowych. 

LEPSZE KONTO

Lepsze Konto przeznaczone jest dla każdego, kto ukończył 30 lat! Konto gwarantuje podstawowe rozliczenia pieniężne wszystkim, dla których ważna jest wysoka jakość  w korzystnej cenie. Lepsze Konto umożliwi tanie, proste, bezpieczne i zarazem wygodne przeprowadzanie codziennych rozliczeń zarówno krajowych jak i zagranicznych za pomocą dostępu do konta także przez Internet. 

WYGODNE KONTO

Wygodne Konto przeznaczone jest dla aktywnych i wymagających internautów! Wygodne Konto umożliwi bezpieczne i wygodne przeprowadzanie codziennych rozliczeń zarówno krajowych jak i zagranicznych za pomocą bezpłatnego dostępu do konta przez Internet. 

AKTYWNE KONTO

Aktywne Konto przeznaczone jest dla osób, które ukończyły 60 lat. Umożliwia proste i bezpieczne przeprowadzanie codziennych rozliczeń zarówno krajowych jak i zagranicznych. Daje gwarancję łatwego i darmowego dostępu do pieniędzy przy wykorzystaniu ponad 4000 bankomatów w całej Polsce. 

RACHUNKI WALUTOWE

Konta walutowe służą gromadzeniu i dysponowaniu środkami w walutach wymienialnych m.in. w EUR, USD i GBP umożliwiając także oszczędzanie, dając jednocześnie możliwość swobodnego dysponowania zdeponowana walutą. 

KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWE

KONTO NA TOPIE

Konto Oszczędnościowe Na Topie umożliwia swobodne wpłacanie i wypłacanie środków i jednocześnie oszczędzanie dzięki korzystnemu oprocentowaniu konta. 

 

KONTA A'VISTA w PLN

Konta a'vista w PLN służą gromadzeniu i dysponowaniu środkami jako alternatywa dla kont osobistych dla wszystkich, którzy chcą oszczędzać pieniądze na wyodrębnionym, oprocentowanym rachunku, w dowolnych kwotach, bez wymaganego minimum czy maksimum, umożliwiając jednocześnie swobodne dysponowanie zdeponowanymi środkami. Każda wpłacana kwota oraz każda dyspozycja wypłaty ewidencjonowane są w wydanej specjalnie Klientowi książeczce gwarantującej pełną kontrolę i bezpieczeństwo.

 

ZASADY PRZENOSZENIA RACHUNKÓW PŁATNICZYCH


-Informacja
-Wniosek o przenieniesienie

 

LOKATY

Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie oferuje wiele atrakcyjnych sposobów oszczędzania pieniędzy.  Lokaty dedykowane są dla każdego, kto ceni sobie zarówno bezpieczeństwo, wygodę jak i pewność osiąganych zysków.  Oprócz tradycyjnych kont oszczędnościowych proponujemy szeroką gamę lokat terminowych zarówno w złotych, jak i w walutach wymienialnych. W ofercie Banku jest także Indywidualne Konto Emerytalne (IKE). Oferujemy lokaty terminowe już od 1 miesiąca do 3 lat. Dla kwot powyżej 50.000zł istnieje możliwość negocjowania indywidualnego oprocentowania. Depozyty w naszym Banku są bezpieczne, bo gwarantowane Bankowym Funduszem Gwarancyjnym!

LOKATY TERMINOWE W ZŁOTYCH 

Dla wszystkich ceniących sobie bezpieczeństwo i pewne inwestycje, nawet kiedy nie dysponuje się dużymi oszczędnościami.Dzięki niskiemu, wymaganemu wkładowi i minimalnym wpłatom ten sposób oszczędzania jest dostępny w zasadzie dla wszystkich!   

LOKATY TERMINOWE W WALUTACH WYMIENIALNYCH

Dla ceniących sobie bezpieczeństwo i pewne inwestowanie wolnych środków w walutach obcych, nawet jeśli nie są to duże kwoty

LOKATY INTERNETOWE

To proste i korzystne lokaty dostępne za pośrednictwem bankowości elektronicznej - przez Internet!

LOKATY PROMOCYJNE SGB

To propozycja dla wszystkich ceniących sobie bezpieczeństwo i możliwość wygrania cennej nagrody rzeczowej.  Lokaty promocyjne SBG to pewny zysk już po upływie zaledwie 6 miesięcy, połączony z atrakcyjnym oprocentowaniem. Dla wszystkich, którzy chcą pewnie i dobrze ulokować swoje oszczędności, a przy okazji mieć szansę na wygranie fantastycznych nagród!

WKŁAD SYSTEMATYCZNEGO OSZCZĘDZANIA

To bardzo szczególny rodzaj atrakcyjnie oprocentowanego  terminowego rachunku oszczędnościowego, na okres 36 miesięcy.Oszczędności gromadzone są poprzez dokonywanie systematycznych, zadeklarowanych, comiesięcznych wpłat na Książeczkę Systematycznego Oszczędzania, w kwotach minimum po 50,00zł miesięcznie lub wielokrotność zadeklarowanej kwoty. Wkłady systematycznego oszczędzania to bardzo prosty i wygodny sposób  oszczędzania nawet niewielkich kwot oraz gwarancja zysku i bezpieczeństwo zgromadzonego kapitału! 

INDYWIDUALNE KONTO EMERYTALNE

Indywidualne Konto Emerytalne stanowi efektywną formę oszczędzania, której głównym celem jest gromadzenie dodatkowych środków w uzupełnieniu świadczeń, jakie będzie można otrzymać z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz z Otwartych Funduszy Emerytalnych. Zarówno założenie jak i oszczędzanie w ramach IKE jest całkowicie dobrowolne! Indywidualne Konto Emerytalne to rachunek oszczędnościowy, opracowany w oparciu o zapisy ustawy o IKE, na którym można gromadzić dodatkowe oszczędności z myślą o przyszłej emeryturze. To prawdziwa sztuka układania przyszłości!

KREDYTY

Kredyty gotówkowe i hipoteczne  w ofercie BS Dzierżoniów ułatwią realizację wielu marzeń - budowę domu, zakup mieszkania, przeprowadzenie remontu, wyjazd na wakacje czy zakup wyjątkowych prezentów dla najbliższych. Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie finansowania Klientów Prywatnych. Działając na rynku lokalnym i znając potrzeby swoich Klientów oferowane produkty nieustannie dostosowywane są do indywidualnych potrzeb tak, aby spełniały wymagane oczekiwania. W proponowanej, szerokiej gamie produktów kredytowych każdy znajdzie kredyt dopasowany do własnych, indywidualnych potrzeb.W podjęciu decyzji i przygotowaniu wniosku pomogą nasi Doradcy. Kredyty w Banku Spółdzielczym w Dzierżoniowie to szybki i wygodny sposób na dodatkową gotówkę! 

KREDYT GOTÓWKOWY

Proponujemy naprawdę korzystny i szybki kredyt gotówkowy na dowolny cel! Bez zaświadczeń, zabezpieczeń i poręczycieli oraz z dodatkowymi zniżkami dla stałych i aktywnych Klientów Banku. 

KREDYT GOTÓWKOWY ZABEZPIECZONY LOKATĄ

Proponujemy bardo korzystnie oprocentowany kredyt gotówkowy z przeznaczeniem na dowolny cel! Oferujemy atrakcyjne, stałe oprocentowanie i niższą prowizję za udzielenie kredytu.

Ten kredyt jest dla wszystkich, którzy pilnie potrzebują gotówki a nie chcą zrywać lokaty w Banku! Zabezpieczamy spłatę kredytu blokadą na lokacie i dzięki temu Klient nie traci odsetek z lokaty, a korzysta z atrakcyjnie oprocentowanego kredytu!

KREDYT ODNAWIALNY W ROR – LIMIT KREDYTOWY

Nieprzewidziane zakupy i dodatkowe wydatki przestają być kłopotliwe z limitem kredytowym w BS Dzierżoniów! Nie trzeba już zastanawiać się skąd pozyskać dodatkowe pieniądze na niezaplanowane, a konieczne wydatki. Kredyt odnawialny w ROR daje możliwość skorzystania z dodatkowych środków na koncie w każdej chwili i przez 24 godziny na dobę – za pośrednictwem bankomatów. Oferujemy szybkość, komfort i wygodę w przystępnej cenie oraz całodobowy dostęp do dodatkowej gotówki! Za minimum formalności gwarantujemy maksimum korzyści! 

KREDYTY MIESZKANIOWE

Dla wszystkich, którzy myślą o własnym mieszkaniu, planują remont, budowę lub rozbudowę domu  i zastanawiają się skąd pozyskać na to wszystko środki? Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie oferuje atrakcyjne kredyty na cele mieszkaniowe z niską marżą, które pozwolą  spełnić marzenia o własnym lokum.

POŻYCZKA HIPOTECZNA

Potrzebna jest gotówka i brak konieczności rozliczania się z poniesionych wydatków? Istnieje nieruchomość, która może stanowić zabezpieczenie? Polecamy pożyczkę hipoteczną z atrakcyjnym oprocentowaniem! Pożyczki udzielamy do 50% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie. Pożyczkę hipoteczną można przeznaczyć na dowolny cel, a jej warunki dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości Wnioskodawców.

KREDYT KONSOLIDACYJNY

Kredyt konsolidacyjny w Banku Spółdzielczym w Dzierżoniowie daje możliwość ograniczenia kosztów spłaty posiadanych kredytów i połączenia wszystkich zobowiązań w jedno - na dogodnych dla Wnioskodawcy warunkach oraz możliwość otrzymania środków na dowolny cel w kwocie do 30% kwoty kredytu! Jeśli raty kilku kredytów w różnych bankach stanowią uciążliwość warto przenieść ich spłatę do Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie.

KARTA DUŻEJ RODZINY - Bank Spółdzielczy dla dużych rodzin

Jako jedyny Bank na terenie powiatu dzierżoniowskiego  proponujemy,  preferencyjne warunki kredytowania  dla posiadaczy  Karty Dużej Rodziny. W ofercie Banku, specjalnie dla dużych rodzin, przygotowaliśmy Kredyt Familijny na preferencyjnych warunkach. Dzięki temu posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli łatwiej sfinansować zarówno bieżące wydatki jak i zakup mieszkania

 

* Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

 

 

 

KARTY

Karty debetowe - do kont osobistych

Karta prepaid - przedpłacona, nie powiązana z kontem

Karty kredytowe

Karta walutowa - w walucie EUR, USD i GBP

 

BANKOMATY: 

Na terenie powiatu dzierżoniowskiego:

- 7 własnych bankomatów Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie:

 • Dzierżoniów, ul. Daszyńskiego 24- Centrala Banku,
 • Dzierżoniów, os. Złote 9a- Oddział Banku,
 • Bielawa, ul. Piłsudskiego 74- Oddział Banku,
 • Bielawa, os. Włókniarzy 1- budynek Spółdzielni Mieszkaniowej w Bielawie,
 • Piława Górna, ul. Kościuszki 2- Oddział Banku,
 • Pieszyce, ul. Kościuszki 3- Filia Banku,
 • Pieszyce, ul. Kościuszki 15- przy sklepie Biedronka,

- 2 bezprowizyjne bankomaty innych banków spółdzielczych:

 • Łagiewniki, ul. Wrocławska 5,
 • Niemcza, Rynek 10,

Bezpłatna wypłata ze wszystkich bankomatów sieci SGB oraz BPS w kraju- Spółdzielcza Sieć Bankomatów licząca około 4000 bankomatów.

Warto wiedzieć:

Obsługa karty w bankowości elektronicznej- w zakładce karty:

 • aktywacja karty,
 • zmiana limitów,
 • zablokowanie karty,
 • zastrzeżenie karty,
 • wyłączenie/włączenie funkcji zbliżeniowej.

3D Secure- dodatkowe zabezpieczenie, wykorzystywane przy transakcjach kartami płatniczymi w Internecie.

Płatności internetowe dokonywane kartą (w sklepach, które posiadają powyższą usługę) należy dodatkowo potwierdzić hasłem, które Klient nadaje podczas rejestracji karty w usłudze lub kodem otrzymanym za pośrednictwem SMS.

Cash Back- możliwość wypłaty gotówki podczas dokonywania zakupów
w sklepie,

Chargeback- zwrot pieniędzy za transakcję kartową na podstawie złożonej
w Banku reklamacji w przypadku zakupu towaru lub usługi nie spełniających oczekiwań lub u nierzetelnego sprzedawcy oraz w przypadku pomyłki
w przypadku dokonywania płatności,

Portfel SGB- aplikacja, która umożliwia sprawdzenie dostępnych pieniędzy zgromadzonych na rachunku karty płatniczej, podglądu historii transakcji dokonywanych kartą, a w przypadku karty mobilnej- dokonywania szybkich płatności zbliżeniowych za pomocą telefonu,

Zastrzeżenie karty- istnieje możliwość zastrzeżenia karty:

 • w usługach bankowości elektronicznej,
 • dzwoniąc pod numer telefonu (+48) 22/515 31 50 lub (+48) 828 828 828,
 • w dowolnej placówce Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie.

UBEZPIECZENIA

Oferowane przez Bank ubezpieczenia dedykowane są wszystkim Klientom Indywidualnym, Przedsiębiorcom oraz Rolnikom i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów! W zakresie ubezpieczeń współpracujemy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Concordia Ubezpieczenia Grupa Generali, które przygotowało kompleksową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb oraz możliwości Klientów, ofertę ubezpieczeń, zapewniającą komfort oraz poczucie bezpieczeństwa niezależnie od sytuacji. Pakiety wyjątkowych korzyści zapewniające, przy jednoczesnej gwarancji oszczędności czasu i pieniędzy, ubezpieczenia: domu, mieszkania, samochodu, kredytobiorcy oraz gospodarstw rolnych i upraw. Nowoczesne polisy Grupy Generali Concordia Ubezpieczenia gwarantują kompleksową ochronę przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Już dziś zadbaj o ochronę tego co najcenniejsze!!!

Więcej informacji w zakresie oferowanych przez Bank ubezpieczeń

 

 

Inne

USŁUGA PRZEKAZÓW WESTERN UNION 
Usługa Western Union w zakresie realizacji przekazów krajowych i międzynarodowych w ramach sieci Western Union dostępna jest we wszystkich placówkach Banku Spółdzielczego.

KANTOR SGB
Kantor SGB- to usługa, która umożliwia Klientom naszego Banku dokonywanie natychmiastowych transakcji wymiany walut przez Internet.

 

MASZ PYTANIA?  SZUKASZ PODPOWIEDZI?  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

więcej

 


OBLICZ RATĘ SWOJEGO KREDYTU - SKORZYSTAJ Z NASZEGO KALKULATORA KREDYTOWEGO

więcej

  Centrala Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie
   tel. (74) 831-29-10  fax: 832-00-30

   Wykonanie i obsługa techniczna Saba Service      

KOD SWIFT : GBWCPLPP