Przejdź do komentarzy

 

KONTA OSOBISTE

Konta w Banku Spółdzielczym w Dzierżoniowie są idealnie dopasowane do oczekiwań naszych Klientów! Pomagając Klientowi przy wyborze rachunku nasi Doradcy zwracają szczególną uwagę na jego potrzeby, tak by każde konto było prostym i praktycznym pakietem korzyści. Nasze konta pozwalają Klientom łatwo i wygodnie zarządzać pieniędzmi, korzystać z nowoczesnych rozwiązań jak również pomnażać posiadane środki.

JUNIOR KONTO

Junior Konto to wyjątkowa propozycja dla każdego, kto ukończył 13 lat i chce spróbować niezależności  i samodzielności a przy okazji ceni sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania. Z Junior Kontem codzienność staje się łatwiejsza i bardziej interesująca, a bezpłatny dostęp do konta przez Internet umożliwi  bezpieczne i wygodne przeprowadzanie codziennych rozliczeń. 

START KONTO

Start Konto to wyjątkowa, korzystna propozycja dla każdego w wieku 18 < @ > 30 na dobry start w dorosłe życie. Start Konto to nowoczesny, funkcjonalny rachunek, który umożliwi bezpieczne i wygodne przeprowadzanie codziennych rozliczeń zarówno krajowych jak i zagranicznych za pomocą bezpłatnego dostępu do konta przez Internet oraz umożliwi dostęp do innych produktów Banku na preferencyjnych warunkach  

KONTO ZA ZŁOTÓWKĘ 

Konto za złotówkę to wyjątkowa, korzystna propozycja rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego dla osób fizycznych z dedykowanym pakietem opłat. Do konta w pakiecie wydawana jest bezpłatna karta MasterCard oraz dostęp do rachunku za pośrednictwem kanałów elektronicznych lub poprzez nowoczesną aplikację mobilną Portfel SGB. 

PODSTAWOWY RACHUNEK PŁATNICZY  

Podstawowy rachunek płatniczy to oferta skierowana do nowych Klientów nie posiadających rachunku płatniczego w żadnym innym banku. Konto służy do rozliczania podstawowych operacji bankowych. 

LEPSZE KONTO

Lepsze Konto przeznaczone jest dla każdego, kto ukończył 30 lat! Konto gwarantuje podstawowe rozliczenia pieniężne wszystkim, dla których ważna jest wysoka jakość  w korzystnej cenie. Lepsze Konto umożliwi tanie, proste, bezpieczne i zarazem wygodne przeprowadzanie codziennych rozliczeń zarówno krajowych jak i zagranicznych za pomocą dostępu do konta także przez Internet. 

WYGODNE KONTO

Wygodne Konto przeznaczone jest dla aktywnych i wymagających internautów! Wygodne Konto umożliwi bezpieczne i wygodne przeprowadzanie codziennych rozliczeń zarówno krajowych jak i zagranicznych za pomocą bezpłatnego dostępu do konta przez Internet. 

WYGODNE KONTO DLA KLIENTÓW ZUS  

Wygodne konto dla Klientów ZUS to specjalna oferta przygotowana dla nowych Klientów otrzymujących świadczenia emerytalne lub rentowe ceniących sobie bezpieczeństwo i wygodę.
W ramach konta wydawana jest bezpłatna karta MasterCard, dostęp do rachunku za pośrednictwem kanałów elektronicznych oraz darmowe ubezpieczenie Assistance na okres jednego roku.
 

AKTYWNE KONTO

Aktywne Konto przeznaczone jest dla osób, które ukończyły 60 lat. Umożliwia proste i bezpieczne przeprowadzanie codziennych rozliczeń zarówno krajowych jak i zagranicznych. Daje gwarancję łatwego i darmowego dostępu do pieniędzy przy wykorzystaniu ponad 4000 bankomatów w całej Polsce. 

RACHUNKI WALUTOWE

Konta walutowe służą gromadzeniu i dysponowaniu środkami w walutach wymienialnych m.in. w EUR, USD i GBP umożliwiając także oszczędzanie, dając jednocześnie możliwość swobodnego dysponowania zdeponowana walutą. 

KONTA OSZCZĘDNOŚCIOWE

KONTO NA TOPIE

Konto Oszczędnościowe Na Topie umożliwia swobodne wpłacanie i wypłacanie środków i jednocześnie oszczędzanie dzięki korzystnemu oprocentowaniu konta. 

 

KONTA A'VISTA w PLN

Konta a'vista w PLN służą gromadzeniu i dysponowaniu środkami jako alternatywa dla kont osobistych dla wszystkich, którzy chcą oszczędzać pieniądze na wyodrębnionym, oprocentowanym rachunku, w dowolnych kwotach, bez wymaganego minimum czy maksimum, umożliwiając jednocześnie swobodne dysponowanie zdeponowanymi środkami. Każda wpłacana kwota oraz każda dyspozycja wypłaty ewidencjonowane są w wydanej specjalnie Klientowi książeczce gwarantującej pełną kontrolę i bezpieczeństwo.

 

ZASADY PRZENOSZENIA RACHUNKÓW PŁATNICZYCH


-Informacja
-Wniosek o przenieniesienie

 

LOKATY

Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie oferuje wiele atrakcyjnych sposobów oszczędzania pieniędzy.  Lokaty dedykowane są dla każdego, kto ceni sobie zarówno bezpieczeństwo, wygodę jak i pewność osiąganych zysków.  Oprócz tradycyjnych kont oszczędnościowych proponujemy szeroką gamę lokat terminowych zarówno w złotych, jak i w walutach wymienialnych. W ofercie Banku jest także Indywidualne Konto Emerytalne (IKE). Oferujemy lokaty terminowe już od 1 miesiąca do 3 lat. Dla kwot powyżej 50.000zł istnieje możliwość negocjowania indywidualnego oprocentowania. Depozyty w naszym Banku są bezpieczne, bo gwarantowane Bankowym Funduszem Gwarancyjnym!

LOKATY TERMINOWE W ZŁOTYCH 

Dla wszystkich ceniących sobie bezpieczeństwo i pewne inwestycje, nawet kiedy nie dysponuje się dużymi oszczędnościami.Dzięki niskiemu, wymaganemu wkładowi i minimalnym wpłatom ten sposób oszczędzania jest dostępny w zasadzie dla wszystkich!  

LOKATA EKSTRA 

Lokaty Inwestycja umożliwiają uzyskanie wyższego oprocentowania oraz zysku aniżeli standardowe lokaty terminowe. 

LOKATY TERMINOWE W WALUTACH WYMIENIALNYCH

Dla ceniących sobie bezpieczeństwo i pewne inwestowanie wolnych środków w walutach obcych, nawet jeśli nie są to duże kwoty

LOKATY INTERNETOWE

To proste i korzystne lokaty dostępne za pośrednictwem bankowości elektronicznej - przez Internet!

LOKATY PROMOCYJNE SGB

To propozycja dla wszystkich ceniących sobie bezpieczeństwo i możliwość wygrania cennej nagrody rzeczowej.  Lokaty promocyjne SBG to pewny zysk już po upływie zaledwie 6 miesięcy, połączony z atrakcyjnym oprocentowaniem. Dla wszystkich, którzy chcą pewnie i dobrze ulokować swoje oszczędności, a przy okazji mieć szansę na wygranie fantastycznych nagród!

WKŁAD SYSTEMATYCZNEGO OSZCZĘDZANIA

To bardzo szczególny rodzaj atrakcyjnie oprocentowanego  terminowego rachunku oszczędnościowego, na okres 36 miesięcy.Oszczędności gromadzone są poprzez dokonywanie systematycznych, zadeklarowanych, comiesięcznych wpłat na Książeczkę Systematycznego Oszczędzania, w kwotach minimum po 50,00zł miesięcznie lub wielokrotność zadeklarowanej kwoty. Wkłady systematycznego oszczędzania to bardzo prosty i wygodny sposób  oszczędzania nawet niewielkich kwot oraz gwarancja zysku i bezpieczeństwo zgromadzonego kapitału! 

INDYWIDUALNE KONTO EMERYTALNE

Indywidualne Konto Emerytalne stanowi efektywną formę oszczędzania, której głównym celem jest gromadzenie dodatkowych środków w uzupełnieniu świadczeń, jakie będzie można otrzymać z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz z Otwartych Funduszy Emerytalnych. Zarówno założenie jak i oszczędzanie w ramach IKE jest całkowicie dobrowolne! Indywidualne Konto Emerytalne to rachunek oszczędnościowy, opracowany w oparciu o zapisy ustawy o IKE, na którym można gromadzić dodatkowe oszczędności z myślą o przyszłej emeryturze. To prawdziwa sztuka układania przyszłości!

KREDYTY

Kredyty gotówkowe i hipoteczne  w ofercie BS Dzierżoniów ułatwią realizację wielu marzeń - budowę domu, zakup mieszkania, przeprowadzenie remontu, wyjazd na wakacje czy zakup wyjątkowych prezentów dla najbliższych. Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie finansowania Klientów Prywatnych. Działając na rynku lokalnym i znając potrzeby swoich Klientów oferowane produkty nieustannie dostosowywane są do indywidualnych potrzeb tak, aby spełniały wymagane oczekiwania. W proponowanej, szerokiej gamie produktów kredytowych każdy znajdzie kredyt dopasowany do własnych, indywidualnych potrzeb.W podjęciu decyzji i przygotowaniu wniosku pomogą nasi Doradcy. Kredyty w Banku Spółdzielczym w Dzierżoniowie to szybki i wygodny sposób na dodatkową gotówkę! 

KREDYT GOTÓWKOWY

Proponujemy naprawdę korzystny i szybki kredyt gotówkowy na dowolny cel! Bez zaświadczeń, zabezpieczeń i poręczycieli oraz z dodatkowymi zniżkami dla stałych i aktywnych Klientów Banku. 

KREDYT GOTÓWKOWY ZABEZPIECZONY LOKATĄ

Proponujemy bardo korzystnie oprocentowany kredyt gotówkowy z przeznaczeniem na dowolny cel! Oferujemy atrakcyjne, stałe oprocentowanie i niższą prowizję za udzielenie kredytu.

Ten kredyt jest dla wszystkich, którzy pilnie potrzebują gotówki a nie chcą zrywać lokaty w Banku! Zabezpieczamy spłatę kredytu blokadą na lokacie i dzięki temu Klient nie traci odsetek z lokaty, a korzysta z atrakcyjnie oprocentowanego kredytu!

KREDYT ODNAWIALNY W ROR – LIMIT KREDYTOWY

Nieprzewidziane zakupy i dodatkowe wydatki przestają być kłopotliwe z limitem kredytowym w BS Dzierżoniów! Nie trzeba już zastanawiać się skąd pozyskać dodatkowe pieniądze na niezaplanowane, a konieczne wydatki. Kredyt odnawialny w ROR daje możliwość skorzystania z dodatkowych środków na koncie w każdej chwili i przez 24 godziny na dobę – za pośrednictwem bankomatów. Oferujemy szybkość, komfort i wygodę w przystępnej cenie oraz całodobowy dostęp do dodatkowej gotówki! Za minimum formalności gwarantujemy maksimum korzyści! 

KREDYTY MIESZKANIOWE

Dla wszystkich, którzy myślą o własnym mieszkaniu, planują remont, budowę lub rozbudowę domu  i zastanawiają się skąd pozyskać na to wszystko środki? Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie oferuje atrakcyjne kredyty na cele mieszkaniowe z niską marżą, które pozwolą  spełnić marzenia o własnym lokum.

POŻYCZKA HIPOTECZNA

Potrzebna jest gotówka i brak konieczności rozliczania się z poniesionych wydatków? Istnieje nieruchomość, która może stanowić zabezpieczenie? Polecamy pożyczkę hipoteczną z atrakcyjnym oprocentowaniem! Pożyczki udzielamy do 50% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie. Pożyczkę hipoteczną można przeznaczyć na dowolny cel, a jej warunki dostosowane są do indywidualnych potrzeb i możliwości Wnioskodawców.

KREDYT KONSOLIDACYJNY

Kredyt konsolidacyjny w Banku Spółdzielczym w Dzierżoniowie daje możliwość ograniczenia kosztów spłaty posiadanych kredytów i połączenia wszystkich zobowiązań w jedno - na dogodnych dla Wnioskodawcy warunkach oraz możliwość otrzymania środków na dowolny cel w kwocie do 30% kwoty kredytu! Jeśli raty kilku kredytów w różnych bankach stanowią uciążliwość warto przenieść ich spłatę do Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie.

KARTA DUŻEJ RODZINY - Bank Spółdzielczy dla dużych rodzin

Jako jedyny Bank na terenie powiatu dzierżoniowskiego  proponujemy,  preferencyjne warunki kredytowania  dla posiadaczy  Karty Dużej Rodziny. W ofercie Banku, specjalnie dla dużych rodzin, przygotowaliśmy Kredyt Familijny na preferencyjnych warunkach. Dzięki temu posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli łatwiej sfinansować zarówno bieżące wydatki jak i zakup mieszkania

 

* Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

 

 

 

KARTY

Karty płatnicze są dla wszystkich, ceniących sobie niezależność finansową, bezpieczeństwo i wygodę. Umożliwiają m.in.:
- stały dostęp do pieniędzy przez 24 godziny na dobę zarówno w kraju jak i za granicą,
- sprawdzanie salda we wszystkich bankomatach w Polsce,
- bezpłatne wypłaty pieniędzy w dowolnym momencie w sieci ponad 4000 bankomatów SGB i BPS,
- tylko 1,30 zł za wypłaty gotówkowe – bez względu na kwotę - w bankomatach innych banków - w kraju,z wyłączeniem karty Visa Electron PayWave  i Visa Electron Młodzieżowa PayWave 
- zupełną kontrolę i bezpieczeństwo realizowanych transakcji zarówno gotówkowych jak i bezgotówkowych,
- maksymalne bezpieczeństwo płatności w Internecie, dzięki usłudze 3D-secure,
- transakcje zbliżeniowe, z funkcja bezstykową – wybrane karty,
- wypłatę gotówki w ramach usługi Cash Back.

DOSTĘPNE BANKOMATY: ponad 4000 bankomatów w całym kraju 9 bankomatów na terenie Powiatu Dzierżoniowskiego, w tym 7 bankomatów własnych Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie:

  • Dzierżoniów, ul. Daszyńskiego 24,
  • Dzierżoniów, os. Złote 9A,
  • Bielawa, ul. Piłsudskiego 74,
  • Bielawa, os. Włókniarzy 1,
  • Pieszyce, ul. Kościuszki 3,
  • Pieszyce, ul. Kościuszki 15 (sklep Biedronka),
  • Piława Górna, ul. Kościuszki 2, 

oraz 2 bankomaty innych Banków Spółdzielczych:

  • Niemcza, ul. Rynek 10,
  • Łagiewniki, ul. Wrocławska 5.

MOBILNA KARTA VISA HCE

Portfel SGB to aplikacja umożliwiająca szybko i wygodnie realizować płatności kartą mobilną Visa zainstalowaną w telefonie z systemem operacyjnym Android w wersji minimum 4.4 oraz obsługą NFC.  Wykorzystana do płatności technologia HCE (Host Card Emulatio) pozwala na dokonywanie płatności niezależnie od operatorów telefonii komórkowej. Wystarczy odblokować ekran telefonu i zbliżyć go do czytnika. 

 

KARTY KREDYTOWE

Kary kredytowe Visa oraz  MasterCard to karty, których użytkownicy mogą dokonywać transakcji do wysokości przyznanego w karcie limitu kredytowego, gdzie każda dokonana transakcja kartą pomniejsza dostępne środki, a każda spłata zadłużenia zwiększa je, do wysokości przyznanego limitu w karcie.

 

KARTA VISA ELECTRON

Karty Visa Electron są dla wszystkich, którzy chcą wygodnie i bezpiecznie realizować płatności gotówkowe  i bezgotówkowe zarówno w kraju jak i za granicą.

KARTA VISA ELECTRON MŁODZIEŻOWA

Karta Visa Electron Młodzieżowa gwarantuje bezproblemowe, wygodne i proste płatności dosłownie za wszystko w formie transakcji zarówno gotówkowych  jak i bezgotówkowych, także w Internecie.

 

KARTA MAESTRO

Brak gotówki? Brak problemu! Karta Maestro jest dla tych, którzy nie lubią mieć ze sobą gotówki a cenią mocno niezależność finansową, którą gwarantuje właśnie karta Maestro!

KARTY ZBLIŻENIOWE

MasterCard Debit PayPass z funkcją bezstykową. Łączy ze sobą nowoczesność i funkcjonalność umożliwiając dokonywanie standardowych płatności gotówkowych oraz  transakcji bezgotówkowych zarówno w kraju jak i na świecie z dodatkową możliwością dokonywania transakcji zbliżeniowych PayPass a także płatności przez Internet.

KARTY ZBLIŻENIOWE

Visa Electron payWave. To nowoczesna i funkcjonalna karta debetowa, która oprócz standardowych funkcji wypłaty gotówki i realizacji transakcji bezgotówkowych umożliwia dokonywanie transakcji zbliżeniowych payWave.

 

UBEZPIECZENIA

Bank to nie tylko obsługa rachunków i kredytów. Nasza  oferta obejmuje  także atrakcyjne ubezpieczenia, dzięki którym nasi Klienci mają zagwarantowaną właściwą ochronę siebie i swoich bliskich - na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych a także majątku swojej rodziny – domu, mieszkania, samochodu.
W zakresie ubezpieczeń współpracujemy z Grupą Concordia Ubezpieczenia, która dysponuje kompleksową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb oraz możliwości Klientów, ofertą ubezpieczeń nieruchomości, ruchomości lub kredytu, zapewniającą komfort oraz poczucie bezpieczeństwa niezależnie od sytuacji.
Oferujemy m.in. ubezpieczenia - domu, mieszkania, samochodu, kredytu a także upraw -  zapewniające pakiet wyjątkowych korzyści przy jednoczesnej gwarancji oszczędności czasu i pieniędzy. Nowoczesne polisy Grupy Concordia Ubezpieczenia gwarantują kompleksową ochronę przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń. Ubezpieczenia dedykowane są dla wszystkich Klientów Indywidualnych, Przedsiębiorców oraz Rolników. Sam fakt posiadania statusu Klienta Banku uprawnia do zawarcia umowy ubezpieczenia.  Oferowane przez nas ubezpieczenia  spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów!

ŻYCIE KOMFORT

Przedmiotem umowy ubezpieczenia może być:

- śmierć Ubezpieczonego,

- śmierć Ubezpieczonego, trwała i całkowita niezdolność Ubezpieczonego do pracy w następstwie nieszczęśliwego wypadku lub choroby,

- śmierć Ubezpieczonego, trwała i całkowita niezdolność Ubezpieczonego do pracy w następstwie   nieszczęśliwego wypadku lub choroby, poważnego zachorowania Ubezpieczonego,

Dodatkowo:

- śmierć dziecka lub małżonka Ubezpieczonego w następstwie nieszczęśliwego wypadku,

- utrata pracy.

 

Do kogo skierowane jest ubezpieczenie?

Ubezpieczenie Życie komfort dedykowane jest Klientom Indywidualnym, Przedsiębiorcom oraz Rolnikom. Jest to produkt uniwersalny, powiązany z umową kredytową. Sam fakt posiadania statusu Klienta Banku uprawnia do zawarcia umowy ubezpieczenia.

 

Umowy, które mogą być zabezpieczone ubezpieczeniem to:

Kredyt konsumencki, hipoteczny, limit w rachunku, zadłużenie na karcie kredytowej, wszelkiego rodzaju kredyty i pożyczki bez względu na sposób spłaty zadłużenia oraz umowy leasingu.

 

CONCORDIA DOM

Przedmiotem umowy ubezpieczenia może być:

- mieszkanie, dom lub nieruchomości w budowie wraz ze stałymi elementami budynku,
- garaż wolnostojący, budynek gospodarczy oraz ruchomości domowe,
- stałe elementy wyposażenia,
- umożliwienie obrony interesów prawnych Ubezpieczonego oraz poniesienie przez Ubezpieczyciela związanych z tym kosztów,
- odpowiedzialność cywilna Ubezpieczonego (z tytułu szkód w mieniu lub na osobie, wyrządzonych osobom trzecim w następstwie działania lub zaniechania). 

 

Concordia DOM obejmuje następujące ubezpieczenia:

- mienia od ognia i innych zdarzeń losowych,

- od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz dewastacji,

- oszklenie zewnętrzne i wewnętrzne od stłuczenia i pęknięcia,

- odpowiedzialność cywilną (OC) w życiu prywatnym,

- poradę prawną w życiu prywatnym – możliwość skorzystania z usług profesjonalnej kancelarii prawnej (np. porady prawne w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych czy prawa spadkowego).

 

Do kogo skierowane jest ubezpieczenie?

Z ubezpieczenia mogą skorzystać osoby fizyczne będące właścicielami domu, mieszkania, nieruchomości w budowie, garażu wolnostojącego lub budynku gospodarczego bądź budowli względnie osoby fizyczne, którym przysługują do tego mienia ograniczone prawa rzeczowe tj. własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego, spółdzielcze prawo do lokalu użytkowego, prawo do domu jednorodzinnego w spółdzielni mieszkaniowej.

 

PROMOCJEo Zimowa promocja kart „Ogrzej się z kartą MasterCard"

o Od zysku prosto do nagród !!!

o Przygotuj się do Olimpiady w So

 OSZCZĘDZAJ I WYGRYWAJ !!!

Już dziś skorzystaj z okazji i zyskaj atrakcyjne oprocentowanie w kolejnej edycji Lokaty SGB ZIMA 2019!!! Tym razem do wygrania samochód osobowy marki Opel Mokka oraz wiele innych...

 

 Wyjątkowa promocja kredytu mieszkaniowego !!!

Do 31 grudnia 2018r.  prowizja od udzielonego kredytu wynosi tylko  1,5% dla Klientów Banku i ich Dzieci, Dodatkowo preferencyjne warunki oprocentowania – marża już od 1,50% ! ZAPRASZAMY !!! Kredyt mieszkaniowy to zobowiązanie na wiele lat…Dlatego warto bezpieczeństwo swojej Rodziny powierzyć sprawdzonemu partnerowi finansowemu jakim jest działający blisko 70 lat...

 

 Kredyt gotówkowy - Na różne potrzeby

 lekkie i łatwe do spłaty raty,  atrakcyjne i stałe oprocentowanie,  bezpieczeństwo w 100% POLSKIM Banku,  szybka decyzja i minimum formalności,  na dowolne potrzeby, plany i marzenia,

 Tak niewiele do zrobienia aby spełnić swe marzenia !!!

 

Inne

USŁUGA PRZEKAZÓW WESTERN UNION 
Usługa Western Union w zakresie realizacji przekazów krajowych i międzynarodowych w ramach sieci Western Union dostępna jest we wszystkich placówkach Banku Spółdzielczego.

 

 

MASZ PYTANIA?  SZUKASZ PODPOWIEDZI?  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

więcej

 


OBLICZ RATĘ SWOJEGO KREDYTU - SKORZYSTAJ Z NASZEGO KALKULATORA KREDYTOWEGO

więcej

  Centrala Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie
   tel. (74) 831-29-10  fax: 832-00-30

   Wykonanie i obsługa techniczna Saba Service      

KOD SWIFT : GBWCPLPP